KONST / Litografier / Färglitografi 12023082
nr 1202 3082
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -59, numrerad 10/115. Motivet: 48x37 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 september 2018
kl 18:34:24
7/9 19:05:45
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér